Поради щодо антивікового догляду за шкірою, антивікові властивості шкіри

Шкіра – найбільший орган, тому особливо змінюється її вік. Згодом його внутрішні ресурси виснажуються, а потреби змінюються. Але це не означає, що не можна виглядати молодо та природно у будь-якому віці. Можна й потрібне. Ми розповімо, як досягти цієї мети.

Поради щодо догляду за старіючої шкірою

Ви повинні знати слова Коко Шанель: «У 20-річної жінки обличчя, яке їй подарувала природа. 30-річний робить це сам, а 40-річний на це заслуговує. ". На жаль, законодавиця моди не дожила до того, щоб дозволити жінкам усього світу красиво старіти у віці 50, 60 і 70 років.

На стан шкіри впливає безліч факторів: внутрішні (повільний обмін речовин, генетика, різні захворювання) та зовнішні (ультрафіолет, вільні радикали, шкідливі звички, поганий сон та відпочинок).

Сконцентруйтеся на тілі та почніть руйнувати красу природи. Виникає мітохондріальна дисфункція, шкіра втрачає еластичність, стає тоншою і ламкою, знижується вироблення важливих білків та амінокислот, клітини стають менш активними. З віком вплив цих факторів посилюється, тому чим старше ви стаєте, тим ретельніше доглядає шкіру обличчя.

Враховується вік шкіри віком від 35 років. Якщо ви не хочете виглядати старшим за табличку в паспорті, зверніть увагу на стан свого епідермісу. Для цього важливо:

  • Завітайте на косметолога і не забудьте пройти салонний догляд.
  • Щодня захищайте шкіру від ультрафіолетового випромінювання.Не лише влітку, а й у будь-яку пору року. Науково доведено, що сонячне світло є основною причиною передчасного старіння. Вони ушкоджують поверхню шкіри, роблячи її грубою та нееластичною, що призводить до появи зморшок, зірочок та пігментації. Тому використання сонцезахисних кремів на шкірі має стати повсякденною звичкою.
  • Позбудьтеся шкідливих звичок.Особливо куріння. Тютюновий дим не тільки багатий на мутагени та канцерогени, але також ушкоджує колаген та еластин, викликаючи появу зморшок.
  • Нормалізувати сон.Коли ми приберемо всі 8 годин сну, буде зруйновано відлущування верхнього шару шкіри, зупиниться процес регенерації та зупиниться синтез необхідних речовин.
  • є добре.Контакт зі шкірою зсередини завжди дає ефективніші плоди, тому не забувайте включати до свого раціону рибу, морепродукти, нежирне м'ясо, горіхи, фрукти, овочі, зелень.
  • Слідкуйте за своїми алкогольними звичками.Вода - основний засіб зволоження, детоксикації та підтримання еластичності шкіри.
  • Пройдіть щорічний огляд.Зморшки та пігментні плями в основному викликані ендокринними, травними та гормональними проблемами.
  • Чи не видавлюйте прищі.У дорослих також можуть розвинутись прищі з різних причин. Механічне вплив прищів може викликати травми шкіри, за якими слідують рубці та пігментні плями.
  • Рухайтеся якнайбільше.Фізичні вправи покращують загальний вигляд. Щоб зберегти молодість шкіри, він виконує безліч важливих функцій: прискорює обмін речовин, покращує мікроциркуляцію крові, наповнює клітини киснем та виводить токсини через піт.

Кроки для догляду за шкірою

Антивіковий догляд не такий складний, як ви думаєте. Проте його ресурси мають бути найефективнішими для вирішення як загальних проблем поповнення запасів води, так і місцевих проблем.

Етап 1 – засіб для зняття макіяжу.

Використовуйте гідрофільне масло / міцелярну воду / засіб для зняття макіяжу для видалення макіяжу та забруднень навколишнього середовища. Виберіть формулу без спирту, щоб уникнути подразнення шкіри.

Етап 2-очищення.

Тут важливий смак та ніжність. Вибирайте товари із позначкою «чутлива шкіра».

Колірна класифікація етапу 3.

Цей крок завершує очищення, збагачує шкіру екстрактами трав та готує її до основного догляду за шкірою.

Крок 4 — Зволожте обличчя (крім області навколо очей).

Це зробить вашу шкіру м'якою та еластичною, наповнить її вологою та активізує обмінні процеси. Ви можете використовувати більш легкий крем вдень і регенеруючий засіб на ніч, який посилює окиснення шкіри.

Крок 5 - Змочіть область навколо очей.

Крем цілеспрямовано зменшить глибину зморшок у цій галузі і запобігає утворенню темних кіл і мішків під очима.

Крок 6 - Використання антиоксидантної сироватки, що містить вітамін С.

Вітамін С - це джерело корисних властивостей для шкіри. Допомагає зменшити пігментацію, зменшити трансдермальну втрату вологи, запобігти потовщенню рогового шару та рівномірно освітлити тон шкіри. Його зміст переважно набагато вищий, ніж у вершках, тому ефект буде недовгим.

догляд за шкірою для профілактики зморшок

Також використовуйте зволожуючу маску та скраб 1-2 рази на тиждень.

Важливо підтримувати дисципліну та розуміння домашнього догляду. Якщо ви не виконаєте ці прості кроки, ваша шкіра швидко стане напруженою, зневодненою та зморшкуватою.

Ринок косметики наповнений різними брендами та продуктами проти старіння. Однак при виборі засобів догляду важливо звертати увагу на такі складові інгредієнти:

  1. Вітаміни A, C, E, B3 (ніацинамід);
  2. Олії та екстракти натурального походження;

Особливості антивікового догляду після 40 років

Після 45 років на жінок чекає нова і завершальна гормональна стадія — клімакс. В даний час естроген виробляється в невеликих кількостях, що означає зниження вироблення гіалуронової кислоти, колагену та еластину, зниження захисної функції шкіри, уповільнення регенерації клітин епідермісу та сухість, чутливість та зневоднення шкіри. . Найбільш уразливі шия та плечі. У них найменша кількість сальних залоз, а це означає, що вони будуть схильні до старіння першими.

З 35 років вже можна купувати продукти із позначкою проти старіння. Інгредієнти у ньому призначені для нейтралізації ушкоджень та підтримки балансу води та жиру. Шукайте спеціальні нічні засоби з охолодним ефектом, щоб прибрати теплові хвилі зі шкіри. Вони зменшать набряклість та зменшать відчуття тепла.

Обличчя 40-річної жінки почало морщитись, овальна форма стає менш чіткою, з'являється пігментація та поступово опускаються куточки рота. Щоб уповільнити процеси старіння, варто розпочати підготовку шкіри до косметичних прийомів. Зверніть увагу на проміжний хімічний пілінг. Трихлороцтова кислота допомагає очистити кератин та видалити всі вікові зміни поверхні.

Крім того, ви можете продовжувати використовувати мезотерапію або біоомолодження для роботи з обличчям, шиєю та плечима. Ці процедури забезпечать найважливіший зволожуючий елемент для шару шкіри – гіалуронову кислоту, активують оновлення клітин, покращать колір шкіри, розгладжують зморшки та зменшують в'ялість шкіри.

Що стосується домашнього методу, ви можете взяти участь у бортовому масажі, корекції фігури (комплекс вправ для зміцнення м'язів обличчя та шиї) та домашніх масках для обличчя з натуральних інгредієнтів.

Особливості антивікового догляду після 50 років

Після 50 років ні друзі, ні колеги не можуть приховати вікових змін. Зникає тон шкіри, зменшується об'єм обличчя, стають помітнішими зморшки та складки.

Як виглядати свіжо, молодо та природно одночасно?

  1. Не забудьте очистити шкіру. Це допоможе видалити омертвілі клітини шкіри та запобігти гіперкератозу.
  2. Використовуйте активатор фібробластів. Це ретиноїди, стовбурові клітини рослин, пептиди.
  3. Лазерне омолодження шкіри та підтяжка ниток запобігають утворенню нових пошкоджених волокон колагену та еластину.

Щоб шкіра будь-якого віку виглядала привабливо, важливо враховувати як зовнішні, так і внутрішні фактори, ретельно підбирати засоби догляду і знайти «свого» косметолога.

Догляд за старіючої шкіри

Шкіра – найбільший орган, тому особливо змінюється її вік. Згодом її внутрішні ресурси виснажилися, а потреби змінилися. Але це не означає, що не можна виглядати молодо та природно у будь-якому віці. Можна й потрібне. Ми розповімо, як досягти цієї мети. Найефективніший комплексний план боротьби зі старінням, запобігання віковим змінам та продовженню життя. Антивікова програма ліфтингу для рук, що допомагає відновити внутрішню структуру шкіри, сприяючи природному процесу регенерації. Видалення зморшок на животі Новий медичний винахід дозволяє відновлювати тіло без хірургічного втручання. Можливо, ви знаєте приказку Коко Шанель: «У 20-річної жінки обличчя, яке їй дає природа, у 30-річної жінки — вона створила себе, у 40-річної жінки — вона на це заслуговує».

На жаль, законодавиця моди не дожила до того, щоб дозволити жінкам усього світу красиво старіти у віці 50, 60 та 70 років. На стан шкіри впливає безліч факторів: внутрішні (повільний обмін речовин, генетика, різні захворювання) та зовнішні (ультрафіолет, вільні радикали, шкідливі звички, поганий сон та відпочинок). Щодня захищайте шкіру від ультрафіолетового випромінювання. Не лише влітку, а й у будь-яку пору року. Науково доведено, що сонячне світло є основною причиною передчасного старіння. Вони ушкоджують поверхню шкіри, роблять її шорсткою, втрачають еластичність, викликають появу зморшок, зірочок та гіперпігментації. Тому використання сонцезахисних кремів на шкірі має стати повсякденною звичкою. Позбудьтеся шкідливих звичок. Особливо куріння. Тютюновий дим не тільки багатий на мутагени та канцерогени, але також ушкоджує колаген та еластин, викликаючи появу зморшок.

вікові зморшки на обличчі

Слідкуйте за своїми алкогольними звичками. Вода - основний засіб зволоження, детоксикації та підтримання еластичності шкіри. Пройдіть щорічний огляд. Зморшки та пігментні плями в основному викликані ендокринними, травними та гормональними проблемами. Чи не видавлюйте прищі. У дорослих також можуть розвинутись прищі з різних причин. Механічне вплив прищів може викликати травми шкіри, за якими слідують рубці та пігментні плями. Рухайтеся якнайбільше. Фізичні вправи покращують загальний вигляд. Для збереження молодості шкіри він виконує безліч важливих функцій: прискорює обмін речовин, покращує мікроциркуляцію крові, наповнює клітини киснем та виводить токсини через піт.

Однак при виборі засобів догляду важливо звертати увагу на наступні інгредієнти:

  • гіалуронова кислота
  • гаряча вода
  • вітаміни A, C, E, B3 (нікотинамід)
  • канал агента - натуральна олія та екстракти;
  • пептиди;
  • колаген;
  • Коензим Q10;
  • фруктова кислота;
  • Муцин равлики.

Особливості антивікового догляду після 40 років

Через 45 років жінки зіштовхнуться з новою останньою стадією гормонів – клімаксом. В даний час естроген виробляється в невеликих кількостях, що означає зниження вироблення гіалуронової кислоти, колагену та еластину, зниження захисної функції шкіри, уповільнення регенерації клітин епідермісу та сухість, чутливість та зневоднення шкіри. Найбільш уразливі шия та плечі. У них найменша кількість сальних залоз, а це означає, що вони будуть схильні до старіння першими.

З 35 років вже можна купувати продукти із позначкою проти старіння. Інгредієнти у ньому призначені для нейтралізації ушкоджень та підтримки балансу води та жиру. Шукайте спеціальні нічні засоби з охолодним ефектом, щоб прибрати теплові хвилі зі шкіри. Вони зменшать набряклість та зменшать відчуття тепла.

Обличчя 40-річної жінки стала зморшкуватою, овал став менш помітним, з'явилася пігментація, поступово опустилися куточки рота. Щоб уповільнити процеси старіння, варто розпочати підготовку шкіри до косметичних прийомів. Зверніть увагу на проміжний хімічний пілінг. Трихлороцтова кислота допоможе очистити та видалити всі вікові зміни поверхні. Крім того, ви можете продовжувати використовувати мезотерапію або біоомолодження для роботи на обличчі, шиї та плечах. Ці процедури забезпечать найважливіший зволожуючий елемент для шару шкіри – гіалуронову кислоту, активують оновлення клітин, покращать колір шкіри, розгладжують зморшки та зменшують в'ялість шкіри. Що стосується домашнього методу, ви можете взяти участь у бортовому масажі, корекції фігури (комплекс вправ для зміцнення м'язів обличчя та шиї) та домашніх масках для обличчя з натуральних інгредієнтів. Особливості антивікового догляду після 50 років. Через 50 років, чи то друг чи колега, вікові зміни неможливо приховати.

Зникає тон шкіри, зменшується об'єм обличчя, стають помітнішими зморшки та складки. Як виглядати свіжо, молодо та природно одночасно?

  1. Не забудьте очистити шкіру. Це допоможе видалити омертвілі клітини шкіри та запобігти гіперкератозу.
  2. Використовуйте активатор фібробластів. Це ретиноїди, стовбурові клітини рослин, пептиди.
  3. Лазерне омолодження шкіри та підтяжка ниток запобігають утворенню нових пошкоджених волокон колагену та еластину. Щоб шкіра будь-якого віку виглядала привабливо, важливо звертати увагу на внутрішні та зовнішні фактори, ретельно вибирати засоби догляду та знайти «свого» косметолога.
масаж обличчя допоможе запобігти появі зморшок

Догляд за зрілою шкірою: нехай час залишиться і збереже молодість

Звичайно, не завжди вдається залишатися молодим, але значно сповільнити старіння шкіри можна. У той же час не чекайте на появу перших зморшок, щоб боротися зі старінням: профілактика ефективніша. Виконуємо комплексний догляд за зрілою шкірою разом із порадами від професійних експертів.

Чому старіє шкіра

Вікові зміни зачіпають все тіло, зокрема шкіру. Ці чинники впливають процес старіння.

Внутрішній та зовнішній. У першу входять генетика, раса і національність, гормональне тло — речі, які людина не може змінити від народження. Другий набір факторів включає стрес, екологію, вплив ультрафіолетового випромінювання, спосіб життя, дієту, фізичну активність та наявність захворювань. Ми можемо контролювати ці фактори, щоб забезпечити якісний догляд за зрілою шкірою.

З роками процес, який відповідає за стан епідермісу, сповільнився. Це стосується швидкості оновлення клітин, їх живлення та кровообігу у шкірі. В результаті шкіра стоншується, стає сухою, в'ялою, з'являються зморшки.

Зовнішні чинники посилюють ситуацію. Таким чином, при дії сонячних променів відбуваєтьсязміни у структурі епідермісу, він стає тоншим і сухішим. Куріння уповільнює регенерацію шкіри, порушує кровообіг та живлення клітин. Забруднення повітря викликає пігментацію та появу зморшок.

Але вирішити цю проблему можна захист від старіння. Як зберегти зрілу шкіру?

Основні принципи догляду за шкірою, що старіє

Захист від ультрафіолету

У зміні епідермісу під впливом сонячних променів є спеціальний термін — фотонізація. А в міру старіння шкіри стає все важче протистояти впливу ультрафіолетових променів. Отже, необхідно у вашому арсеналіМає бути сонцезахисний крем, Його можна використовувати цілий рік, але рівень захисту варіюється. Крім того, необхідно захистити шкіру від шкідливого впливу вільних радикалів.

Зволожуючий крем

Недостатня вологість – головний фактор зменшення тонусу шкіри та зменшення зморшок. Ось чомуСильний полив- Основа антивікового догляду.

Підтримує синтез колагену

Як згадувалося раніше, з віком виробляється дедалі менше природного колагену, який необхідний для еластичності шкіри. Тому додатковіМотивуватизовнішнійчерезВідродитиВиробництво колагену.

Одного крему недостатньо

Якщо зволожуючих засобів достатньо, щоб шкіра залишалася красивою та свіжою у молодому віці, то догляд за зрілою шкірою також повинен включати:Глибоке харчування, Використання маски для обличчя та есенції. В ідеалі варто включити професійні салонні процедури.

Регулярність

Якщо молода шкіра усуває деякі недоліки, наприклад, неправильний догляд або макіяж на ніч, догляд за шкірою, що старіє, неприпустимий.Шкірі дорослого потрібен регулярний доглядЩо стосується особи, шиї та плечей: це єдиний спосіб уповільнити старіння.

Догляд у домашніх умовах проти старіння

Розкажіть про етапи догляду за старінням, які продукти підходять для зрілої шкіри та як їх застосовувати.

Для очищення зрілої шкіри необхідно використовувати ніжні та м'які засоби, які ефективно видаляють залишки макіяжу, жир та бруд, не пошкоджуючи та не пересушуючи епідерміс.ЗалишатиповиненВиключатиКосметика, що містить мило, спирт та частинки, які можуть подряпати шкіру. Популярний вміст антиоксидантів, пептидів та зволожуючих інгредієнтів в очищаючих засобах для обличчя.

Рекомендується замінити на спеціальний гель, що очищає.Піна підходить для старіючої або сухої шкіри: Дбайливо очищаютьЯкщо на вашій шкірі з'явилася висипка, запалення або прищі, вам слід вибрати протизапальну косметику.

Прибирання вранці та ввечері різнеОкремий. Отже, коли ви прокинетеся з достатньою кількістю піни або тоніка, він видалить залишки нічного крему та жиру. Глибоко протирайте на ніч, тому що вам потрібно видалити макіяж та забруднення навколишнього середовища. Для зняття макіяжу використовуйте міцелярну воду, крем або олію.

Важливо: крім шкіри обличчя потрібно очищати шию та плечі.

Тонування

Тонік нормалізує водний та кислотний баланс шкіри та готує її до нанесення на крем. При виборі цього продукту також враховується тип та стан шкіриНаносити після миття, Зніміть забруднення за допомогою засобу для зняття макіяжу або піни. Вибираючи тонік, уважно вивчіть склад: у ньому не повинно бути спирту, барвників, ароматизаторів. Проте протизапальні та антибактеріальні інгредієнти будуть корисними.

Зволожуючий

Догляд за старіючої шкіри включає обов'язкове використання зволожуючих кремів. Основним інгредієнтом, що зволожує епідерміс, є гіалуронова кислота. У цьому відношенні найбільш ефективним є укол, який транспортує речовину у глибокі шари шкіри, щоб заповнити її вологою та стимулювати оновлення клітин. Відновлює м'якість та еластичність шкіри.

Ще один важливий зволожуючий крем – сечовина. Наповнює дерму вологою та одночасно активізує регенерацію клітин. Щоб зволожити шкіру та покращити її колір, слід використовувати крем із низьким вмістом цієї речовини. Ця косметика дуже підходить для сухої, зневодненої, грубої та огрубілої шкіри. Продукти із високим вмістом сечовини використовуються для пом'якшення відкладень на ногах.

Той самий важливий інгредієнт для підтримання нормальної гідратації шкіри – гліцерин. Міститься у багатьох недорогих косметичних засобах проти старіння. По утриманні вологи він трохи поступається гіалуроновою кислотою, але її молекули легше проникають в епідерміс. Однак важливо перевірити концентрацію гліцерину в кремі: високий рівень гліцерину матиме зворотний ефект – він видалить вологу зі шкіри.

живлення

Шкіра може не тільки отримувати через кров необхідні поживні речовини, але й отримувати інгредієнти з крему - вологу, вітаміни, мінерали, ліпіди. Вони заповнюють нестачу поживних речовин у дермі, покращують її структуру та зміцнюють ліпідний бар'єр.

Епідермісу в основному необхідні жири та жиророзчинні інгредієнти для харчування. З роками жировий шар на шкірі став тоншим і не може захистити її від негативного впливу зовнішніх факторів. В результаті багато зрілих жінок виявляють, що їх шкіра занадто суха, навіть якщо вони відчувають надмірну секрецію жиру в молодому віці.

Крім того, старіючого епідермісу необхідні ліпіди. Регулярне використання корисних речовин допоможе відновити ліпідний шар.

Зверніть увагу, що шкіра найбільш ефективно засвоює поживні речовини під час сну, тому цей продукт слід використовувати на ніч.

Спочатку необхідно захистити епідерміс від УФ-променів: це запобігатиме появі пігментних плям, в'ялості, зморшок, зневоднення.

Мало того, що вам потрібно ходити на пляж, але кожен раз, коли ви виходите на вулицю протягом дня, вам це потрібно цілий рік. Захисний крем слід наносити товстим шаром за півгодини до заходу сонця. Варто вибирати продукти з поєднанням світлого типу шкіри: що світліший колір, то вище коефіцієнт захисту. Якщо ви використовуєте сонцезахисний крем у поєднанні з кремом для обличчя, спочатку нанесіть засоби догляду і дочекайтеся, поки сонцезахисний крем вбереться.

Як згадувалося раніше, крім ультрафіолету, вільні радикали становлять загрозу для шкіри: вони ушкоджують клітини шкіри та руйнують колаген. Запобігти допоможутьантиоксиданти:Вітаміни A, C, E, P, α-лінолева кислота, дубильні речовини, кофермент Q10 і т. д.

Особлива турбота

Один із напрямків антивікових заходів – спеціальні процедури, які можна проводити вдома та в салоні краси. Це домашні маски для обличчя, пілінги та салонні процедури, що омолоджують. Давайте докладніше обговоримо перші два.

Пілінг.Для старіючої шкіри омертвілі клітини необхідно видаляти регулярно, ніж молодшої шкіри. Тому делікатне відлущування слід проводити 2-3 рази на тиждень. Вибирайте спеціальні продукти, що підходять для зрілої шкіри: м'які, не дряпаючі частинки та інгредієнти, які можуть дратувати.

Маска.Вони містять ті ж інгредієнти, що і креми, але у більш високих концентраціях, тому використовуються для інтенсивного догляду за старінням. Доступні просочені поживними речовинами креми, гелі, саші або шматочки серветки. Коли вам потрібно покращити стан шкіри перед важливими справами, маску можна використовувати постійно або як засіб швидкого догляду. Виберіть живильну, зволожуючу, тонізуючу, зміцнюючу та освітлювальну маску для зрілої шкіри. Останній лише у період неактивного сонця.

Антивіковий догляд завжди доставляє масу проблем. Сподіваюся, ми визначили найважливіші та найпопулярніші з них.